Skaistė Semenikė

Skaistė Semenikė

Skaistė Semenikė

Nuo paauglystės svajojau kurti kitokį meną, kuris šokiruotų žmones gerąja prasme, sukeltų šypseną jų veiduose. Mano menas toks pat spalvingas, linksmas ir sarkastiškas, kaip ir mano laisvos dvasios asmenybė bei humoro jausmas. Šią paveikslų seriją įkvėpė Covid 19 virusas ir su juo susijusi depresija bei apribojimai. Šie paveikslai atspindi žaismingumą, meilę ir laimę. Mano tikslas - kad žmonės vėl džiaugtųsi gyvenimu, kai viskas grįš į laikus be apribojimų ir baimės. Mano paveikslai apkeliavo visą pasaulį - Milaną, Insbruką, Madridą, Paryžių, Niujorką ir Berlyną.

0

No items found.
No items found.
No items found.
Rodoma 00 paveikslų
No items found.
Deja, pagal Jūsų paieškos kriterijus nieko neradome. Prašome atnaujinti paieškos filtrus
Panaikinti filtrus

Apie mus

PaveikslaiTau.lt - tai virtuali meno kūrinių pardavimo platforma, kurioje parduodami aukšto lygio menininkų darbai už prieinamą kainą -  įsigysite tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos ir fotografijos darbus, kurie suteiks jūsų namams ar darbo aplinkai ypatingą jaukumo, elegancijos ir pilnatvės jausmą.

  • Daugiau nei 100 autorių

  • Meno kūrinių įvairovė

  • Autoriniai, sertifikuoti darbai -jokių kopijų, visi darbai vienetiniai

  1. Prieš pirkdami „pasimatuokite“ paveikslą – atsiųskite savo namų nuotrauką ir mes parodysime kaip jums patinkantis paveikslas atrodytų ant jūsų namų sienos.

  2. Esant galimybei, atvykite apžiūrėti meno kūrinio gyvai Vilniuje.

  3. Paveikslus įrėminame –išsirinkite jums patinkančius rėmelius.

  4. Atsiėmimas Compensa Koncertų Salėje

Paveikslas vibrant reverie
Paveikslas Sarkana Lentite
Paveikslas Ode
Paveikslas