SinThesis Gang

SinThesis Gang

SinThesis Gang

SinThesis Gang – tai žavus meninis judėjimas Lietuvoje, kuriame keletas menininkų susivienijo tam, kad išsivaduotų iš individualaus menininko stereotipo ir suburtų bendradarbiaujančią bendruomenę. 2019 m. rugsėjį susikūrusį judėjimą sudaro septyni talentingi autoria. SinThesis Gang, sintetindama skirtingas meno formas, kuria unikalius ir vizionieriškus kiborgų kūrinius, kurie meta iššūkį tradicinėms riboms. Menininkų bendradarbiavimo metodas praplečia jų kūrinių interpretaciją, kviesdamas žiūrovus gilintis į jų kūrinių persipynimą. Susidūręs su karantino apribojimais, judėjimas į savo darbus kūrybiškai įtraukė nuogo kūno fotografijas, todėl atsirado mintis provokuojantys paveikslai ir asambliažai. Šioje parodoje viešai debiutuoja SinThesis Gang bendri darbai, meno entuziastams siūlantys naują požiūrį ir galimybę įsigyti kelių autorių kūrinių.

0

No items found.
No items found.
No items found.
Rodoma 00 paveikslų
60 - 100 cm (Vidutinis)
SinThesis Gang
Aliejus ant drobės
Paintings
800
June 18, 2023
Deja, pagal Jūsų paieškos kriterijus nieko neradome. Prašome atnaujinti paieškos filtrus
Panaikinti filtrus

Apie mus

PaveikslaiTau.lt - tai virtuali meno kūrinių pardavimo platforma, kurioje parduodami aukšto lygio menininkų darbai už prieinamą kainą -  įsigysite tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos ir fotografijos darbus, kurie suteiks jūsų namams ar darbo aplinkai ypatingą jaukumo, elegancijos ir pilnatvės jausmą.

  • Daugiau nei 100 autorių

  • Meno kūrinių įvairovė

  • Autoriniai, sertifikuoti darbai -jokių kopijų, visi darbai vienetiniai

  1. Prieš pirkdami „pasimatuokite“ paveikslą – atsiųskite savo namų nuotrauką ir mes parodysime kaip jums patinkantis paveikslas atrodytų ant jūsų namų sienos.

  2. Esant galimybei, atvykite apžiūrėti meno kūrinio gyvai Vilniuje.

  3. Paveikslus įrėminame –išsirinkite jums patinkančius rėmelius.

  4. Atsiėmimas Compensa Koncertų Salėje

Paveikslas vibrant reverie
Paveikslas Sarkana Lentite
Paveikslas Ode
Paveikslas