Marta Jurjane

Marta Jurjane

Marta Jurjane

Marta Jurjane yra įvairiapusė menininkė, studijavusi teologiją su vaizduojamojo meno pakraipa Latvijos krikščioniškoje akademijoje ir tapybą Latvijos dailės akademijoje. Turėdama patirties tapybos, grafikos, iliustracijų ir parodų kuravimo srityse, ji įsitvirtino kaip įvairiapusė kūrybinė jėga. Martą ypač traukia savo meno kūriniuose užfiksuoti šviesą ir išreikšti džiaugsmą ryškiomis spalvomis. Ji taip pat nagrinėja laivyno ir jūrų temas, nuolat siekdama suteikti šiuolaikinės perspektyvos šioms temoms. Be meninių užsiėmimų, Marta aktyviai dėstytojauja mokydama įkalintas moteris akademinės tapybos ir rengiant savo mokinių parodas.

0

No items found.
No items found.
No items found.
Rodoma 00 paveikslų
60 - 100 cm (Vidutinis)
Marta Jurjane
Akrilas ant drobės
Paintings
999
June 18, 2023
Deja, pagal Jūsų paieškos kriterijus nieko neradome. Prašome atnaujinti paieškos filtrus
Panaikinti filtrus

Apie mus

PaveikslaiTau.lt - tai virtuali meno kūrinių pardavimo platforma, kurioje parduodami aukšto lygio menininkų darbai už prieinamą kainą -  įsigysite tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos ir fotografijos darbus, kurie suteiks jūsų namams ar darbo aplinkai ypatingą jaukumo, elegancijos ir pilnatvės jausmą.

  • Daugiau nei 100 autorių

  • Meno kūrinių įvairovė

  • Autoriniai, sertifikuoti darbai -jokių kopijų, visi darbai vienetiniai

  1. Prieš pirkdami „pasimatuokite“ paveikslą – atsiųskite savo namų nuotrauką ir mes parodysime kaip jums patinkantis paveikslas atrodytų ant jūsų namų sienos.

  2. Esant galimybei, atvykite apžiūrėti meno kūrinio gyvai Vilniuje.

  3. Paveikslus įrėminame –išsirinkite jums patinkančius rėmelius.

  4. Atsiėmimas Compensa Koncertų Salėje

Paveikslas vibrant reverie
Paveikslas Sarkana Lentite
Paveikslas Ode
Paveikslas