Gintarė Tilūnaitė

Gintarė Tilūnaitė

Gintarė Tilūnaitė

Gintarė Tilunaitė gimė 1992 m. liepos 8 d. Klaipėdoje. 2014 m. Kauno taikomosios dailės mokykloje įgijo interjero apipavidalintojo specialybę. 2018 m. Vilniaus dailės akademijos dizaino katedroje įgijo dizaino bakalauro laipsnį.

0

“Gimiau menininkų šeimoje. Mano tėtis taip pat tapė paveikslus, todėl tapyba buvo savotiškas mus jungiantis tiltas. Tapyba buvo mano didžiausia aistra ir pagrindinė veikla studijų metais. Mano menas buvo kitoks - drąsus, maištingas, iššaukiantis. Galbūt todėl mano kūrinius pastebėjo muzikos atlikėjai, kurie suteikė galimybę filmuotis muzikiniuose video klipuose, vėliau mano paveikslai patraukė ir žiniasklaidos dėmesį. Žingsnis po žingsnio man pavyko užkariauti žmonių širdis… 2019 m. surengiau pirmąją asmeninę parodą Lietuvoje. Nežinau ar turiu gyvenimo “moto”, bet žinau ko noriu: noriu būti drąsi, noriu būti kitokia! Todėl pagrindinė mano tapybos tema yra žmogus ir jo emocijos, juk žmogus - gražiausias sutvėrimas Žemėje, unikaliausias Dievo kūrinys. Vedama savo vidinio pasaulio ir išgyvenimų aš pradėjau kurti paveikslus, kurie sukeltų jausmus. Drąsus ir modernus menas tai Aš. Aš - drąsa. Vieni ryškiausių mano darbų yra “Passion”serijos darbai, kurie 2022 m. pavasarį vainikavo tarptautinę parodą Vienoje (Austrija). 2022 metų rudenį buvo pristatyta jubiliejinė paroda. “Different Faces“ - skirtingi mano asmenybės veidai. Ši paroda - mano gyvenimas ir viskas, kas jį iki šiol kūrė: meilė ir skausmas, džiaugsmas ir nusivylimas, nuotykiai bei neregėto grožio pasaulis aplink mane. Būtent pastarieji metai leido suprasti kas aš tokia, ko iš tikro noriu ir kas yra mano vertybės. Apie tai kalbu per savo meną, tai pasakoju savo auditorijai, apie tai kalbu su savimi. Kas yra tikroji žmogaus prigimtis ir būtis? Kas yra laimė ir kaip išlikti tuo kas esi? Gyvenimas kupinas spalvų, kiekvienas turi jį patirti, juo kvėpuoti, jį jausti! Taip ir mano kūryboje, Tu gali išvysti ir pajausti energijos antplūdį arba pasinerti į melancholiją! Aš noriu įsiskverbti giliai į Tave ir sukelti Tau jausmus, tokius kokių seniai nejautei. Tai Aš - Gintarė, malonu susipažinti!”

No items found.
No items found.
No items found.
Rodoma 00 paveikslų
> 100 cm (didelis)
Gintarė Tilūnaitė
Aliejus ant drobės
Paintings
2400
December 28, 2023
60 - 100 cm (Vidutinis)
Gintarė Tilūnaitė
Akrilo ir aliejaus tapyba ant medžio su rankų darbo papuošalais ir LED šviesa
Paintings
9000
December 28, 2023
Deja, pagal Jūsų paieškos kriterijus nieko neradome. Prašome atnaujinti paieškos filtrus
Panaikinti filtrus

Apie mus

PaveikslaiTau.lt - tai virtuali meno kūrinių pardavimo platforma, kurioje parduodami aukšto lygio menininkų darbai už prieinamą kainą -  įsigysite tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos ir fotografijos darbus, kurie suteiks jūsų namams ar darbo aplinkai ypatingą jaukumo, elegancijos ir pilnatvės jausmą.

  • Daugiau nei 100 autorių

  • Meno kūrinių įvairovė

  • Autoriniai, sertifikuoti darbai -jokių kopijų, visi darbai vienetiniai

  1. Prieš pirkdami „pasimatuokite“ paveikslą – atsiųskite savo namų nuotrauką ir mes parodysime kaip jums patinkantis paveikslas atrodytų ant jūsų namų sienos.

  2. Esant galimybei, atvykite apžiūrėti meno kūrinio gyvai Vilniuje.

  3. Paveikslus įrėminame –išsirinkite jums patinkančius rėmelius.

  4. Atsiėmimas Compensa Koncertų Salėje

Paveikslas vibrant reverie
Paveikslas Sarkana Lentite
Paveikslas Ode
Paveikslas